Çarşamba’da Kapalı Spor salonunda heyecanla devam eden Doğu Bölgesi Okullararası Yıldız Erkek Futsal maçları tamamlandı. Finalde Çarşamba Değirmenbaşı Ortaokulu ile geçen yılın şampiyonu Ayvacık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu karşı karşıya gelirken, Çarşamba Değirmenbaşı Ortaokulu 3-0 galip gelerek şampiyonluğunu ilan etti. Böylece Çarşamba Değirmenbaşı Ortaokulu, Futsal’da Çarşamba şampiyonu olarak samsun grup maçlarına katılmaya hak kazandı. Ayvacık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’da Futsal’da 2. olarak Samsun grup maçlarına katılmaya hak kazandı. 3.cülük 4.cülük maçında da Çarşamba Şehit Ferhan Hasovalı Ortaokulu ile Çarşamba Gökçeçakmak Ortaokulu karşı karşıya geldi. Maçı 4-2 kazanan Çarşamba Gökçeçakmak Ortaokulu Futsal’da 3. Olurken, 3. takım olarak Samsun Grup maçlarına katılmaya hak kazandı. Çarşamba Şehit Ferhan Hasovalı Ortaokulu, Futsal’da 4. Oldu. Maçtan sonra Futsal’da dereceye giren takımlara ödülleri verildi. Ödülleri, Çarşamba Gökçeçakmak Ortaokulu Müdürü Sinan Dibooğlu ve Çarşamba Fatih Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Bülent Uludoğan takdim etti. Futsal maçlarını; Çarşamba’da Okul Müdürleri, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve çok sayıda vatandaşlar izlediler.
Serdar OKTAV Spor
Yayınlanma: 29 Aralık 2023 - 09:33
Çarşamba'da Futsal maçları tamamlandı
Çarşamba’da okullararası Futsal maçları tamamlanırken, Futsal’ın Şampiyonu Değirmenbaşı Ortaokulu oldu
Spor
29 Aralık 2023 - 09:33