Edinilen bilgiye göre, Çarşamba ilçesinde önceki gün bir iş yerinin deposuna giren hırsızlar, 750 bin lira değerinde televizyon ve kayıt cihazlarını çalarak kaçtı. samsun Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ve Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili iş yeri depo sorumlusu H.K. (39) ve U.B.'yi (37) yakalayarak gözaltına aldı. Polis, çalıntı eşyayı taşıyan kamyon sürücüsü H.K. (36) ile çalıntı malzemeleri satın alan Ö.K. (43) ve F.Y.'yi (33) de yakalayarak haklarında adli işlem başlattı. Hırsızlığa konu 150 bin TL değerindeki 7 adet televizyon ve görüntü kayıt cihazı ele geçirildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Asayiş
Yayınlanma: 28 Mayıs 2024 - 09:20
Depodan 750 bin liralık televizyon hırsızlığına 5 gözaltı
Samsun'da depodan 750 bin liralık televizyon ve kayıt cihazları çalınması olayıyla ilgili 2'si iş yeri çalışanı 5 kişi gözaltına alındı
Asayiş
28 Mayıs 2024 - 09:20
# samsun asayiş haberleri# samsun asayiş haber hattı# samsun ilkadım asayiş haberleri# samsun çarşamba asayiş haberleri# samsun canik asayiş haberleri
İlginizi Çekebilir