ARENA ÖZEL HABER-Berat Kandili münasebetiyle açıklama yapan Tekkeköy Aşağıçinik Beldesi eski Belediye Başkanı, İYİ Parti samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi Halil İnci “Berat Kandili, Müslümanlar için manevi bir temizlenme ve arınma gecesi olarak kabul edilir. Müslümanlar, bu kutsal gecede geçmişin hatalarından arınıp, geleceğe umutla bakma fırsatını değerlendirirler. Mübarek Berat Kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.” dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 07:50
İnci'den açıklama
Tekkeköy Aşağıçinik Beldesi eski Belediye Başkanı, İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi Halil İnci, Berat Kandili münasebetiyle gazetemize açıklama yaptı
Yerel
24 Şubat 2024 - 07:50