Olay, Tekkeköy ilçesi Çay Mahallesi Çay Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir inşaatta dış mantolama işinde çalışan Yunus G. (40), 3 metre yükseklikteki iskeleden yere düştü. Yaralanan Yunus G. ambulansla samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
İHA Asayiş
Yayınlanma: 05 Ocak 2024 - 16:26
İnşaattan düşen işçi hastanelik oldu
Samsun'da inşaattan düşen işçi hastanelik oldu.
Asayiş
05 Ocak 2024 - 16:26