Anma törenine 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve cemiyet üyeleri ile birlikte çalıştığı mesai arkadaşları, CHP samsun eski milletvekili Neslihan Hancıoğlu, ailesi ve sevenleri katıldı. Merhum Başaran'ın kabri başında Kur'an-ı Kerim okundu ve meslektaşları kabrine karanfiller bıraktı. Türk Haberler Ajansı ve Milliyet Gazetesi gibi bir çok ulusal basın kuruluşunda büro şefliği ve temsilcilik yapan İsmail Başaran, Samsun'da bir çok yerel gazetede de yöneticilik ve yazarlık yapmıştı.
Haber Merkezi Yerel
Yayınlanma: 24 Mart 2024 - 16:35
İsmail Başaran dualarla anıldı
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti kurucularından, Gazeteci İsmail Başaran ölümünün 1. yıldönümünde Kıranköy Mezarlığı'ndaki kabri başında dualarla anıldı
Yerel
24 Mart 2024 - 16:35