Çarşamba’da uzun zamandır altyapı çalışmaları devam eden (Eski samsun yolu) Yunus Emre Caddesi’nde uzun süredir kaldırımların yapılmaması sıkıntılara neden olurken, vatandaşların tepkisine yol açtı. Kaldırımların yapılmasını isteyen vatandaşlar, “Çarşamba’da uzun zamandır devam eden altyapı çalışmaları sıkıntılara neden olurken nihayet yol asfaltlandı ama uzun süredir kaldırımlar yapılmıyor. Vatandaşlar yolun yanında kumlu toprak yerden yürümek zorunda kalıyor. Buda sıkıntılara yol açıyor. Buraya kaldırım neden yapılmıyor” şeklinde tepki gösterdiler
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 11:40
'Kaldırımlar neden yapılmıyor?'
Çarşamba’da kaldırım sıkıntısı tepki çekiyor
Yerel
23 Mayıs 2024 - 11:40