Ondokuz Mayıs Lisesi 97. kuruluş yılında düzenlenen baloya Samsun’dan ve şehir dışından gelen pek çok konuk katıldı. Baloya eski Amasya Valisi Hüseyin Poroy, eski samsun Emniyet Müdürlerinden Tekin Akın ve dünyanın önde gelen robotic cerrahi ve üroloji uzmanlarından Ali Rıza Kural’da katıldı. Ondokuz Mayıs Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Piraye Özgün’ün konuşmasıyla başlayan geceye katılanlar hoşça vakit geçirip güzel anılarla ayrıldılar.
Ali Altıntaş