Miraç Kandili münasebetiyle gazetemize açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Çarşamba Belediye Meclis Üyesi Ferhat Özdemir, “Mübarek Miraç Kandilimizi hep birlikte idrak ediyoruz. Mübarek Miraç Kandilinin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum” dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 04 Şubat 2024 - 13:09
Özdemir'den, Miraç Kandili açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Çarşamba Belediye Meclis Üyesi Ferhat Özdemir, Miraç Kandili münasebetiyle açıklama yaptı
Yerel
04 Şubat 2024 - 13:09