Regaib Kandili münasebetiyle gazetemize açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi samsun Büyükşehir Belediye Meclisi eski Üyesi Ecz. İbrahim Sezgin, vatandaşların Regaib Kandilini tebrik etti. Sezgin “Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Mübarek Regaib kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum”dedi.
Serdar OKTAV Yerel
Yayınlanma: 11 Ocak 2024 - 01:37
Sezgin'den tebrik
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi eski Üyesi Ecz. İbrahim Sezgin, Regaib Kandili münasebetiyle açıklama yaptı
Yerel
11 Ocak 2024 - 01:37