Yeni yıl münasebetiyle gazetemize açıklama yapan Tekkeköy Çinik Beldesi eski Belediye Başkanı İYİ Parti samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi Halil İnci “Yeni bir yılın başındayız. Yeni yıl, hayatın bizlere sunduğu yeni bir başlangıç ve taze bir sayfa demektir. 2024 yılının; Fırsatların, yeni başarıların, yeni deneyimlerin kapılarını aralamasını, Türkiyemize, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
Okan Aralan Yerel
Yayınlanma: 29 Aralık 2023 - 09:32
"Yeni bir başlangıç, taze bir sayfa"
Tekkeköy Çinik Beldesi eski Belediye Başkanı İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi Halil İnci, yeni yıl münasebetiyle açıklama yaptı
Yerel
29 Aralık 2023 - 09:32