Cumhuriyet Halk Partisi Tekkeköy İlçe Teşkilatı’nca İlçe Danışma Kurulu toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirilirken, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıya; CHP samsun Milletvekili Murat Çan, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ, CHP Tekkeköy İlçe Başkanı Ertuğrul Şenel, CHP Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Samsun İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, CHP İl ve İlçe eski yöneticileri ile çok sayıda partililer katıldı. Toplantıda CHP’nin yaptığı çalışmalar ile yerel seçim sonuçları masaya yatırıldı. Görüş alışverişinde bulunuldu. Öneriler sunuldu ve projeler ortaya konuldu. CHP Tekkeköy İlçe Başkanı Ertuğrul Şenel, yaptığı açıklama da “Yerel seçim sonuçlarından dersler çıkartarak, çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ yaptığı konuşma da, Tekkeköy’de yerel seçimde başarısızlığa dikkat çekerken, CHP Samsun Milletvekili Murat Çan’da yaptığı konuşma da, Tekkeköy’de CHP’nin genel seçimlerde aldığı oy ile yerel seçimlerde aldığı oyun arasında çok fark olduğunu söyleyerek, seçim sonuçlarının çok iyi analiz edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
Serdar OKTAV Siyaset
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 16:59
Yerel seçim sonuçları masaya yatırıldı
Cumhuriyet Halk Partisi Tekkeköy İlçe Teşkilatı, İlçe Danışma Kurulu toplantısını gerçekleştirdi
Siyaset
12 Mayıs 2024 - 16:59